Hlavolamy

matematické a logické úlohy, hádanky, rébusy
OBSAH

Facebook
Servisné infošky
196
počet optoklamov
Reklama

Penzión Šiška Zuberec sa nachádza na konci obce Zuberec - od nás je do Roháčov nabližšie! Ponúkame vám celoročné ubytovanie v peknom prostredí v blízkosti lesa.

OptoKlamy
Obrázky, z ktorých sa vám prekrížia oči a zakrúti hlava.

Fanúšikovia hlavolamov na Dunaji

Autor: Gendzo macher
Kategória: Aktuality a oznamy
Publikovaný: 22.03.2006 / Počet zobrazení: 8488

Skladali ste Rubikovu kocku? Hrávali ste sa v škole piškvorky? Lúštite maľované krížovky? Bratislava je jedným zo 6 miest, v ktorých sa bude konať celonárodná kvalifikácia na Majstrovstvá sveta v riešení takýchto úloh.
Zadanie hlavolamu:
Skladali ste Rubikovu kocku? Hrávali ste sa v škole piškvorky? Lúštite maľované krížovky? Všetky tieto úlohy patria do kategórie hlavolamov. Bratislava je jedným zo 6 miest, v ktorých sa bude konať celonárodná kvalifikácia na Majstrovstvá sveta v riešení takýchto úloh. V sobotu 25.marca 2006 Slovenský zväz hádankárov a krížovkárov pozýva všetkých, ktorí si chcú otestovať svoje schopnosti z matematiky, logiky, chápania súvislostí, predstavivosti či dokonca obrazotvornosti. Súťaž je prístupná každému. Skúsenému i tomu, kto s hlavolamami nemá žiadne skúsenosti. Neplatí sa žiadne vstupné, nerozhoduje ani vek, či máte 15 alebo 90 rokov. Ponúkame Vám možnosť stráviť príjemný víkend v priateľskej atmosfére ľudí, ktorí chcú pre seba niečo pozitívne urobiť. Pre každého čaká pestrý výber logických úloh, medzi ktorými nebude chýbať populárne Sudoku či námorná flotila, pre tých, ktorí budú o niečo lepší než ostatní aj nejaké tie zaujímavé ceny.

Program:
9.30-10.45 tréningové sústredenie ako lúštiť niektoré typy úloh, tajné finty a skryté pomôcky
11.00-14.00 logické úlohy (ako súčasť kvalifikácie na Majstrovstvá sveta v Bulharsku)
Kde:
Prírodovedecká fakulta Univerzity Komenského, Mlynská dolina, Bratislava.
Spojenie:
Zo železničnej stanice Bratislava hlavné – autobusom č.32 (ide 2 x za hodinu), z autobusovej stanice autobusom č.70 smer Nový most, kde treba prestúpiť na električku č.1, 4, 5, 9 alebo 12 smer Dúbravka alebo Karlova Ves. Vystúpiť treba vždy na zastávke Botanická záhrada.
Kontakt pre prípad núdze:
0902264247

- riešenie hlavolamu
Dobre123 Zle129
DISKUSIA

Žiadny diskusný príspevok. Zatiaľ...
Pridaj ho ako prvý/á!

Pridaj nový príspevok do diskusie
Tvoje meno *
Názov *
Kontrola *
Rozprávka: O perníkovej
Vieš o tom, že registrovaní návštevníci nemusia zadávať svoje meno? Registrácia je jednoduchá a je zadarmo. A navyše, nikto sa viac nepodpíše pod tvojím nickom.
Vyhľadávanie
NAJčítanejšie
NAJlepšie
Reklama
© Gendzo macher, 2014  |  www.hlavolamy.sk  |  admin@hlavolamy.sk