Hlavolamy

matematické a logické úlohy, hádanky, rébusy
OBSAH

Facebook
Servisné infošky
196
počet optoklamov
Reklama

Penzión Šiška Zuberec sa nachádza na konci obce Zuberec - od nás je do Roháčov nabližšie! Ponúkame vám celoročné ubytovanie v peknom prostredí v blízkosti lesa.

OptoKlamy
Obrázky, z ktorých sa vám prekrížia oči a zakrúti hlava.

Sudoku pre každého

Autor: Gendzo macher
Kategória: Aktuality a oznamy
Publikovaný: 08.02.2009 / Počet zobrazení: 12007

28.2.2009 sa v Žiline uskutočnia III.Majstrovstvá Slovenska v sudoku. Veľmi radi privítame všetkých, aj tých čo sudoku lúštia len tak pre potechu a zábavu, aj tých čo lúštia i náročné úlohy. Jednoducho je to šanca pre každého - pre vás i vašich priateľov, kamarátov či známych.
Zadanie hlavolamu:
28.2.2009 sa v Žiline uskutočnia III.Majstrovstvá Slovenska v sudoku, ktoré sú prístupné všetkým, čo fandia tomuto modernému hlavolamu. Po ohlasoch účastníkov z vlaňajška sme tento rok pripravili až 3 kategórie - juniorskú do 15 rokov, dorasteneckú do 18 rokov a hlavnú bez rozdielu veku.

A ešte niečo navyše. Najlepší postúpia na aprílové Majstrovstvá sveta, ktoré budú tento rok na Slovensku, pričom prvé vstupenky na finále však budeme žrebovať spomedzi všetkých prítomných.

Ohlasy z minulych ročníkov:

Sudoku finale juniori 2008- S MS sudoku som bol veľmi spokojný a chcel by som aby sa takéto podujatia robili aj častejšie, bola tam výborna atmosféra malo to aj "grády". Na druhý deň, keď som prišiel do školy, tak učiteľka hovorila ako to tam bolo a iné veci. Na prestávke si ma spolužiačky všimli, že si lúštim sudoku a hneď chceli aby som ich to naučil a teraz to "maniakuju" takže bolo by dobré keby sa robili aj nejaké školské turnaje v sudoku...

- Som veľmi rada, že som sa zúčastnila MS v sudoku. Atmosféra bola skvelá a aj ľudia, ktorých som tam stretla. Čo sa týka jednotlivých úloh tak musím povedať, že som rada, že som sa dozvedela aj o ďalších druhoch sudoku, ktoré som si mohla vyskúšať už z vopred poslaného bulletinu. Bola by som rada, keby vychádzalo viac časopisov, ktoré sa venujú širšej škále sudoku, pretože všetky doterajšie obsahujú len buď základné sudoku prípadne ešte 3-4 druhy a to je dosť málo, keďže píšete, že ich je okolo 60 druhov. Myslím si, že viacerí by privítali možnosť oboznámiť sa aj s ďalšími druhmi. Tak prajem veľa šťastia a dobrú voľbu úloh a aj miesta konania budúcoročných majstrovstiev Slovenska v sudoku. Už teraz sa teším, lebo si ich určite nenechám ujsť a budem sa snažiť zdokonaliť a poraziť tohtoročného víťaza.

Sudoku 2008- Sudoku lúštim len tak pre seba a do Žiliny som išiel len na skusy, neočakával som pre seba žiaden zázrak, ale to, že ma porazia 12-13 ročné deti ma prekvapilo, dobrá myšlienka pekný program, ale aj zaujímaví hostia, keď som prišiel domov takmer do jednej v noci sme sa o tom s celou rodinou bavili a stále bolo o čom rozprávať, poďakovanie celému tímu ľudí čo toto pripravili.


Chcete zažiť niečo podobné? Registrácia účastníkov začala 10.1.2009 a končí 23.2.2009!

Stačí sa prihlásiť na www.szhk.sk

- riešenie hlavolamu
Dobre17 Zle8
DISKUSIA

Žiadny diskusný príspevok. Zatiaľ...
Pridaj ho ako prvý/á!

Pridaj nový príspevok do diskusie
Tvoje meno *
Názov *
Kontrola *
Napíš slovom: 1 x 5 =
Vieš o tom, že registrovaní návštevníci nemusia zadávať svoje meno? Registrácia je jednoduchá a je zadarmo. A navyše, nikto sa viac nepodpíše pod tvojím nickom.
Vyhľadávanie
NAJčítanejšie
NAJlepšie
Reklama
© Gendzo macher, 2014  |  www.hlavolamy.sk  |  admin@hlavolamy.sk